Wyślij wiadomość
Dom

Jiangsu Junxuan International Trade Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Wszystkie produkty
Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Jiangsu JunXuan jest jedną z trzech najlepszych fabryk z w pełni automatyczną linią produkcyjną.Miesięczna zdolność produkcyjna 100 zestawów.Wszystkie maszyny są dobrej jakości, z eksportowanym standardem.

  Nasza produkcja ściśle przestrzega następujących procedur: formowanie, odlewanie, przetwarzanie, montaż, testowanie, malowanie i pakowanie.

  Jiangsu Junxuan International Trade Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

  1. Jest zaawansowanym technologicznie producentem stali nierdzewnej, aluminium i miedzi.

  2. Osiągnęliśmy najwyższy poziom produkcji stali nierdzewnej.

  3. Mamy więcej niż dwie linie produkcyjne.

  4. Jiangsu Voshang ma własną fabrykę metali, która może dostosowywać różne produkty do potrzeb klientów.

  5. Produkuj produkty w 99,5% wolne od wad.

  Jiangsu Junxuan International Trade Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • OEM / ODM

  Jiangsu JunXuan ma zaawansowane zarządzanie produkcją, a także kontynuuje innowacje techniczne, aby zapewnić wysokiej jakości pompę do procesów chemicznych.OEM/ODM jest również mile widziany.Jeden zestaw jest również mile widziany.

  Produkty Yongyi to nie tylko udana sprzedaż w Chinach, ale także eksport do ponad 180 krajów i regionów na świecie, w tym: Azja Południowo-Wschodnia, Afryka, w tym Afryka Zachodnia lub Afryka Południowa, Ameryka Północna, taka jak Stany Zjednoczone, Kanada, Ameryka Południowa i inne części świata, Indie, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska i inne kraje.Produkty dobrej jakości cieszą się dużym uznaniem i uznaniem.

 • R & D

  Jiangsu JunXuan Import i eksport żelaza i stali
  Wierzymy, że możesz dostać wielką niespodziankę ceną i jakością.
  Firma produkuje wyroby aluminiowe od ponad 15 lat, dzięki czemu mamy bogate doświadczenie w zakresie rodzajów, specyfikacji, materiałów i zastosowań.Mamy ścisłą kontrolę jakości w każdym ogniwie łańcucha produkcyjnego.
  · Materiał - Głównym materiałem produktów stopowych jest stal niskowęglowa, stal aluminiowa i stal ocynkowana.Kupujemy materiały ze słynnej fabryki, możemy zapewnić jakość.
  · Produkcja - Posiadamy 6 profesjonalnych linii produkcyjnych, a każda linia ma kierownika kontrolującego jakość.Codziennie będą raportować harmonogram produkcji i dostosowywać harmonogram produkcji zgodnie z wymaganiami.
  · Produkty - Naszym głównym produktem jest blacha aluminiowa, cewka aluminiowa i rura aluminiowa.Głównie w oparciu o cewkę / blachę aluminiową ze stopu aluminium serii 1,3,5,6 i 8, aluminiową stiukową / wytłaczaną cewkę, aluminiową blachę falistą, aluminiowe antyczne płytki metalowe, cewkę / blachę z czystego aluminium, aluminiową blachę w kratkę, aluminiowe koło, aluminium taśma, folia aluminiowa itp.
  · Cena - Jesteśmy prawdziwą fabryką w Chinach, więc możemy kontrolować koszty na wiele sposobów, takich jak niski koszt materiałów, poprawa wydajności pracy i zmniejszenie strat.Możemy dostarczyć towar w najbardziej rozsądnej cenie.
  · Czas dostawy - 6 profesjonalnych linii produkcyjnych, wysoka wydajność pracy oraz duża ilość blachy ryflowanej o standardowym rozmiarze na stanie magazynowym, dzięki czemu możemy skrócić czas dostawy i pozwolić klientom na jak najszybsze otrzymanie towaru.
  · Obsługa posprzedażna - Po otrzymaniu towaru, jeśli masz jakiekolwiek pytania, prześlemy informację zwrotną do działu technicznego, a następnie udzielimy odpowiedzi tak szybko, jak to możliwe.W tym samym czasie zapewnimy wsparcie techniczne, jeśli chcesz.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Junxuan International Trade Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Vanessa

Tel: 86-15961736907

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)